2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastarförare
Beskrivning: Upphandling avseende hjullastarförare
Intern identifierare: 24/44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000