405060-2016 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
Kungsbacka kommun, , Att: Maria von Knorring, Kungsbacka 434 81, Sverige. E-post: maria.von-knorring@kungsbacka.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 11.11.2016, 2016/S 218-397777)
Angående:
CPV:30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler, 30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning, 30121100 Fotokopieringsmaskiner, 30232100 Skrivare och kurvskrivare
Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler