See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Regiongemensam upphandlings- och avtalstjänst, SLL2061
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en regiongemensam upphandlings- och avtalshanteringstjänst för Beställarens Enheter, inklusive dess verksamheter, för att täcka det gemensamma behovet av ett konsoliderat upphandlings- och avtalshanteringsverktyg.
Intern identifierare: RS 2022-0578
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212490 Programvaruutvecklingstjänster för upphandling
Ytterligare klassificering (cpv): 48490000 Programvara för upphandling, 72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000