405186-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Cyklar, cykeltillbehör samt service och reparation
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelCyklar, cykeltillbehör samt service och reparation
BeskrivningUpphandling av tjänstecyklar, cykeltillbehör samt service och reparation för anställda inom MKB Fastighets AB.
Intern identifierare2025MKB-980
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000