40529-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Parkanläggningsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkanläggningsarbeten
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för parkanläggningsarbeten på kommunal parkmark inom Botkyrka kommun.
Intern identifierareSBN/2025:00643
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareParkanläggningsarbeten