2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationstjänster
Beskrivning: Löf avser att upphandla avtal gällande informationstjänster för bolagets skadesystem. Uppskattat kontraktsvärde är 3 600 000 SEK exklusive moms. Välkomna att lämna anbud! Vänliga hälsningar Löf
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64000000 Post- och telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111968:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster, 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64216000 Elektroniska meddelande- och informationstjänster, 64216200 Elektroniska informationstjänster, 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79140000 Juridisk rådgivning och informationstjänster, 79570000 Sammanställning av adressregister och utskick
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Användarutbildning för offererad tjänst.