See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling Senior EA-arkitekt till RLK
Beskrivning: Behov av spetskompetens inom området identitet och behörighet (IAM) inom Region Stockholm. Programmet behöver därför upphandla extern spetskompetens i syfte att säkerställa att rätt förmågor etableras och att anställd personal kan kompetensutvecklas genom samarbete med de externa specialisterna.
Intern identifierare: RS 2026-0467
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000