See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utvecklande ledarskap och Indirekt ledarskap
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Region Hallands behov av konsulttjänster inom området ledarskapsutveckling; mer specifikt Utvecklande ledarskap samt Indirekt ledarskap.
Intern identifierare: RS231502
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
Ytterligare klassificering (cpv): 80532000 Chefsutbildning, 80570000 Personlighetsutvecklande utbildning, 80590000 Handledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del