405519-2025 - Resultat
Sverige – Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet – Greppa Näringen – Biogas, sparsam körning, vattenförsörjning, gruppmoduler & expertmedverkan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelGreppa Näringen – Biogas, sparsam körning, vattenförsörjning, gruppmoduler & expertmedverkan
BeskrivningInom DIS
Föregående meddelande123457-2024
Föregående meddelande123458-2024
Intern identifierare604-10975-2025
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDynamisk inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000