405546-2018 - ÄndringSverige-Karlskrona: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Livsmedel - Kolonial 2018
Referensnummer: 18/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Livsmedel - Kolonial med nedan grupper:
Specerier, våta och torra
Färska Charkprodukter
Färskt kött
Mejeri- och äggprodukter
Djupfryst
Konfektyr och Snacks
Bryggerivaror
Kaffe