405551-2016 - ResultatSverige-Söderhamn: Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Revision 2017-2020 av Bollnäs och Hudiksvalls kommuner.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänstekategori: nr 9: Redovisnings-, revisions- och bokföringstjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Bollnäs, Bollnäs och Hudiksvalls kommuner.
Nuts-kod SE313 Gävleborgs län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen
Inköp Gävleborg upphandlar revison av Bollnäs kommun för verksamhetsåren 2017-2020.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
66170000 Finansiell rådgivning, hantering av finansiella transaktioner och clearinghouse-tjänster
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
Upphandlingen omfattas av avtalet om offentlig upphandling: nej
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.