2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning och förbrukning till mikrovågsablation
Beskrivning: Utrustning och förbrukning till mikrovågsablation för Buk- och kärlradiologi på SU
Intern identifierare: RS 2024-04352
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000