405574-2017 - ÄndringSverige-Södertälje: Byggnadsinspektion
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2017-1006ab – Ramavtal Generalkonsult Inspektion- Konstbyggnader, broar, dykbesiktning mm.
Referensnummer: TI 2017-1006ab
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71315400 Byggnadsinspektion
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal Generalkonsult Inspektion- Konstbyggnader, broar, dykbesiktning m.m.
Värdet för ramavtalet uppskattas till ca 2,7 MSEK per år exklusive moms.
Beställaren garanterar dock inga volymer.