405636-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Alkolås
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Alkomätare för Skärgårdstrafikens fartyg
Referensnummer: TN 2018-0609
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38960000 Alkolås
II.1.4.
Kort beskrivning
Alkomätare utan låsande funktion för Skärgårdstrafikens fartyg