2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rengöring/sotning och lagstadgad brandskyddskontroll
Beskrivning: Kävlinge kommun önskar informera om kommande koncessionsupphandling av Rengöring/sotning och lagstadgad brandskyddskontroll. Uppdraget ska utföras inom Kävlinge kommun. För antal objekt samt tarifflista se bifogade dokument.
Intern identifierare: 26/12
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90915000 Ugns- och skorstenssotning