405639-2024 - Resultat
Sverige – Utvärderingskonsulttjänster – Konsulttjänster inom ramen för Social Hållbarhet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster inom ramen för Social Hållbarhet
BeskrivningUpphandling avser ett ramavtal för konsulttjänster inom ramen för social hållbarhet och socioekonomiska effekter och samhällsvinster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSocial Hållbarhet
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91547:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster, 79311000 Undersökningar, 79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys, 79311400 Ekonomiska undersökningar, 79315000 Sociala undersökningar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSocioekonomiska effekter och samhällsvinster
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91547:Lot:2