405705-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Termografiskt papper – Gaming Receipt Paper Rolls
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGaming Receipt Paper Rolls
BeskrivningThis procurement concerns a framework agreement for the supply of high-quality thermal gaming receipt rolls to Svenska Spel’s central warehouse. The Supplier shall ensure reliable delivery performance, environmental responsibility, and product durability suitable for various gaming terminals. One (1) supplier will be awarded the contract.
Intern identifierare2024-01540
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30197641 Termografiskt papper
Ytterligare klassificering (cpv): 79823000 Tryckning och leverans
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000