See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biljetthanteringssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av tjänst för att implementera och förvalta ett Biljetthanteringssystem inklusive hårdvara, för att säkerställa fungerande och tillförlitlig biljetthantering och försäljningskanaler för den allmänna kollektivtrafiken.
Föregående meddelande: 351008-2023
Intern identifierare: IN-IN23-0023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212110 Programvaruutvecklingstjänster för kassasystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del