2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hemodynamisk övervakning
Beskrivning: För intensivvård
Föregående meddelande: 00515-2026
Intern identifierare: RS2026-00515
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enbart en leverantör tillgänglig på marknaden som kan leverera produkter för ändamålet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000