Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
NDS E-398 Våtsiktning
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45213270 Bygg- och anläggningsarbeten: återvinningsanläggning
II.1.4.
Kort beskrivning
Våtsiktsanläggning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 40 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 43320000 Utrustning för bygg- och anläggningsarbeten, 45000000 Anläggningsarbete, 45213270 Bygg- och anläggningsarbeten: återvinningsanläggning, 45223000 Byggnads- och anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen