2. Förfarande
Förfarande
Titel: Husgerådsartiklar 2025, SLL720
Beskrivning: Husgerådsartiklar 2025, SLL720
Intern identifierare: FSN 2024-0352
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Ytterligare klassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000