2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska servicetjänster för reservkraftsystem
Beskrivning: Målsättningen med uppdraget är att vald L skall utföra service på reservkraftanläggningar med kvalificerad personal på sådant sätt at hög teknisk driftsäkerhet och ekonomiska värden säkerställs. Uppdraget avser at et serviceavtal mellan B och en L.
Intern identifierare: 2024-FA000132
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000