2. Förfarande
Förfarande
Titel: Röjningstjänster Skog
Beskrivning: Röjningstjänster avser röjningsarbete inkl. hyggesrensning, underväxtröjning samt framkörning/utkörning av material till avlägg.
Intern identifierare: KLF 2024/723
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45111220 Röjning av ris och buskar, 77211300 Trädröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Röjningstjänster Skog