2. Förfarande
Förfarande
Titel: Örebro S Hissar Totalentreprenad
Beskrivning: Totalentreprenad Örebro S Hissar
Intern identifierare: KOM-420557
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Örebro S Hissar Totalentreprenad