406285-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för avfall – Insamlingsfordon en styck komprimerande baklastare enfack med kran inklusive service
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamlingsfordon en styck komprimerande baklastare enfack med kran inklusive service
Beskrivning: Upphandling av Insamlingsfordon en styck komprimerande baklastare enfack med kran inklusive service i sex (6) år samt option på ytterligare ett identiskt fordon
Intern identifierare: 26/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000