2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner
Beskrivning: Upphandling av mobiltelefoner och tillbehör.
Intern identifierare: 2024-00109IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
Ytterligare klassificering (cpv): 64212000 Mobiltelefontjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000