See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektering BRT etapp 2
Beskrivning: Konsultuppdrag, projekteringen av kommande delsträckor inom etapp 2
Intern identifierare: Tos 2907/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Projektering BRT etapp 2
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter