406391-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Grus, sand, krossad sten och ballast – Ramavtal för inköp av berg- och krossprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för inköp av berg- och krossprodukter
BeskrivningSe upphandlingdokument.
Intern identifierareSBN24.8
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelRamavtal - Berg & krossprodukter