2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevattningsanläggningar
Beskrivning: Upphandling av Bevattningsanläggningar, inklusive installation och service.
Intern identifierare: SN-2026-640
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43323000 Bevattningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 45232120 Bevattningsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bevattningsanläggningar