406413-2023 - ÄndringSverige-Tranemo: Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tekniska konsulter - Mark- och gatubyggnad
Referensnummer: UPH/2023:5
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Tekniska konsulter inom kompetensområdet mark- och gatubyggnad