406431-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Ortopediska implantat, höft och knä, samt bencement
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrtopediska implantat, höft och knä, samt bencement
BeskrivningHöft- och knäproteser samt bencement
Intern identifierareVF2025-00031
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFFU Generell del
Intern identifierare1867586-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsvillkor och kommersiella villkor
Intern identifierare1867587-1