406506-2019 - ResultatSverige-Linköping: Skyltar och liknande föremål
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Skyltentreprenör
Referensnummer: LiU-2019-00917
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44423400 Skyltar och liknande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen