406568-2018 - ÄndringSverige-Gävle: Flygfotografering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hyra av flygplan och pilot för flygfotografering inom BFP 2019
Referensnummer: 104-2018/7030
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79961200 Flygfotografering
II.1.4.
Kort beskrivning
Hyra av flygplan och pilot för flygfotografering inom nationella bildsförsörjningsprogrammet 2019-2022