Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Städning och renhållning
Städning
Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Kontorsstädning
I stället för:
II.1.2) Typ av upphandling och plats för byggentreprenad, leverans eller utförande:
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning, leverans eller utförande: Sverige, Malmö.
NUTS-kod SE.
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning, leverans eller utförande: Malmö.
NUTS-kod SE224.