406612-2023 - ResultatSverige-Sundsvall: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stödboende Vuxna
Referensnummer: UH-2023-28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Timrå Kommun avser upphandla Stödboende för Vuxna
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Missbruk Män
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
stödboende
Missbruk Kvinnor
Del nr: 2
stödboend
Psykiatri Män
Del nr: 3
Psykiatri kvinnor
Del nr: 4
Skydd Män
Del nr: 5
Skydd Kvinnor
Del nr: 6