406625-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tillhandahållande av programvara – Licenspartner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLicenspartner
BeskrivningFöljande upphandling avser Licenspartner åt Vetenskapsrådet. Microsoft-licenser ingår ej.
Intern identifierare25/10
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000