2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster inom civil beredskap och säkerhetsskydd
Beskrivning: Värmdö kommun bjuder in till att lämna anbud avseende tjänster inom civil beredskap och säkerhetsskydd i enlighet med samtliga för upphandlingen aktuella upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 2025KS/0256
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75222000 Civilförsvarstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet, 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tjänster inom civil beredskap och säkerhetsskydd