406674-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörläggning – Ramavtal VS
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal VS
Beskrivning.
Intern identifierare25/7
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 76480000 Rörläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000