2. Förfarande
Förfarande
Titel: Löneväxling 2024
Beskrivning: Uppdraget omfattar att administrera och förmedla pensionslösning genom växling av bruttolön till avsättning för tjänstepension s.k. löneväxling.
Intern identifierare: RB2024-0458
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66520000 Pensionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66523000 Förvaltningsrådgivning för pensionsfond
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Löneväxling 2024