2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grönyteskötsel och vinterväghållning
Beskrivning: Tranemo kommun inbjuder till anbudsgivning avseende förvaltningen av dess fastighetsbestånd. Upphandling omfattar tillsyn och skötsel, felavhjälpande underhåll samt planerat underhåll.
Intern identifierare: 26/103
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77300000 Trädgårdstjänster, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Mängd: 1