406842-2025 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning – Tillsynsuppdrag skyddsrum
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTillsynsuppdrag skyddsrum
BeskrivningUpphandlingen avser avtal för tillsyn av skyddsrum. För tillsynernas genomförande avser MSB att teckna avtal med ett antal leverantörer för att utföra tillsynsuppdrag av skyddsrum i flera delar av landet.
Intern identifierare25/51
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000