2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI System för biljett- och besökarhantering
Beskrivning: -
Intern identifierare: 26/101
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 22459000 Biljetter, 30123100 Maskiner för biljettkontroll, 30144200 Biljettmaskiner, 42991230 Maskiner för biljettryckning