2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss: Fasta-, semimobila-, samt mobila Operationsbord
Beskrivning: Extern remiss avser Operationsbord (OP-bord) i olika utföranden, OP-bord med fast pelare, semimobila OP-bord samt mobila OP-bord.
Intern identifierare: KI240083
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33192230 Operationsbord