406981-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning – Byggstädning och avflyttningsstädning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggstädning och avflyttningsstädning
BeskrivningRamavtal
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001