407050-2016 - ÄndringSverige-Göteborg: Byggnadsanläggning
Akademiska Hus Aktiebolag, Box 483, Att: Stefan Sommarström, Göteborg 401 27, Sverige. E-post: Stefan.Sommarstrom@akademiskahus.se
Byggentreprenader
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 13.10.2016, 2016/S 198-357017)
Angående:
CPV:45210000 Byggnadsanläggning, 45223220 Anläggningsarbete avseende upprättande av grundstomme, 45223800 Montering och uppförande av prefabricerade strukturer
Byggnadsanläggning