407051-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Montering av undertak
Stockholms stad, Fastighetskontoret, Box 8312, Att: Mikael Rogeman, Stockholm 104 20, Sverige. E-post: mikael.rogeman@projektbyran.se
Byggentreprenader
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 23.9.2016, 2016/S 184-330323)
Angående:
CPV:45421146 Montering av undertak
Montering av undertak