407087-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dehydreringsutrustning
Referensnummer: 2019-27
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Dehydreringsutrustning för användning inom främst området klinisk patologi och cytologi.