2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Quality Security Assessor för Payment Card Industry Data Security Standard.
Beskrivning: Upphandlingen avser rådgivning och extern teknisk revision av biljett- och betalutrustning inför E2EE certifiering och PCI DSS revision.
Intern identifierare: TN 2025-0104
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000