407364-2019 - ÄndringSverige-Södertälje: Förmedling av vårdpersonal
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2019-1097 Jourbemanning sjuksköterska Nykvarn
Referensnummer: 19/61
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79624000 Förmedling av vårdpersonal
II.1.4.
Kort beskrivning
Nykvarns kommuns behov av jourbemanning sjuksköterska