407420-2026 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Gynekologiska specialprodukter- Omtag
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGynekologiska specialprodukter- Omtag
BeskrivningGynekologiska specialprodukter
Intern identifierareVF2025-00040
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelFFU Generell del
BeskrivningSe upphanldingsdokument
Intern identifierare1794646-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAvtalsvillkor och kommersiella villkor
BeskrivningSe upphandlingsdokument
Intern identifierare1794647-1